Фестиваль йоги і музики "Avatar Yoga Festival"

1 серпня, 10:00, четвер
Ціна: від 1755 грн
Бронь На касу
72
години
До
16 років
Включно
Безкоштовно

Опис

Фестиваль «Аватар» - це 6 щасливих днів. Ми будемо зустрічати світанок з чаюванням, проводити ранкові практики вітання сонця, практикувати йогу зі справжніми майстрами, навчатися різним плавальним технікам, а ввечері джеміть і танцювати біля вогнища. 210 майстрів і 35 музикантів з 15 країн світу, 20 потоків одночасних практик і безліч тематичних локацій, понад 550 класів і виступів. https: //avatarfest.com.ua/product/ticket/ Діти до 16 років - безкоштовно. До речі, за відгуками - Аватар - це самий kid friendly фестиваль, діє повноцінний Kid Zone, так і паралельне чергування аніматорів, для діток, які не зацікавилися заняттями в кідзоні

Окраїна Чорноморська (колишній Іллічівськ), місто знаходиться в 30 км від Одеси. https://goo.gl/maps/UDL8kb8wvrD2

 

Придбати квиток на захід можливо не відходячи від комп'ютера!

Сервіс "Інтернет Білет" дає можливість придбати квиток з максимальним комфортом. Тут немає черги до каси і Ви можете придбати квиток за 1 хвилину саме зараз. Для цього потрібно:

  • Обрати місце на схемі залу або обрати кількість вхідних квитків у фан-зону;
  • Натиснути кнопку "Оформити замовлення";
  • Вказати ім'я, адресу електронної пошти, номер телефону;
  • Обрати спосіб оплати та доставки;
  • Внести дані банківської картки і завершити замовлення.

Сума за квитки спишеться автоматично, а квиток прийде на пошту через 1-2 хвилини. Ваше завдання роздрукувати (НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО) квиток або показати з екрану телефону перед входом у залу.

В 2019 році багато цікавих концертів, спектаклів та шоу, щоб не пропустити щось дуже важливе пропонуємо ознайомитись з афішою міста Чорноморськ.

Фестиваль йоги і музики "Avatar Yoga Festival" відбудеться 1 серпня, 10:00, четвер в Пляж Ювілейний. За допомогою сервісу internet-bilet.ua, Ви зможете з легкістю забронювати, замовити та купити квитки на концерт, спектакль, оперу, балет, майстер-класи, спортивні та дитячі заходи, що Вас цікавлять, оплативши їх найбільш зручним для Вас способом: через інтернет банківською карткою VISA/MasterCard, готівкою або кур'єром, якщо зробите замовлення квитка з доставкою.

Питання? Відповідь!
+